Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#788 przez barwinka
Pn sie 01, 2016 3:15 pm
Chciałabym kupić domek ogrodowy. Widziałam juz takie gotowe te domki i nie wiem czy lepiej jest zakupić sam projekt i stawiać samemu by już gotowy.
#821 przez jon
Pn paź 24, 2016 1:43 pm
Polecam usługi firmy Iwańczyk. Profesjonalnie postawione domki ogrodowe. Najlepiej zostawić złożenie domku osobom, które mają w tym doświadczenie.
#836 przez MartaK
Cz lis 17, 2016 10:56 pm
Jeśli się posiada umiejętności, to jak najbardziej polecam robić samemu :D jeśli nie - pozostaje zatrudnienie dobrej firmy...
#839 przez MartaK
Pn gru 05, 2016 11:16 pm
Wracając do tematu, poleca ktoś dobrą firmę, która zajmuje się stawianiem takich domków? Wiem, że teraz, zimą nic się nie zrobi, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość :)
#923 przez Czesnio
Pt sty 27, 2017 8:35 am
My stawialiśmy sami, pamiętaj tylko, żeby dobrze zabezpieczyć drewno. Na pewno chcesz, żeby był na lata. Mogę polecić skąd kupowaliśmy środki do ochrony drewna, z firmy altax. Im więcej zrobi się samemu, tym taniej wychodzi :)
#1084 przez aldo
Pt kwi 28, 2017 7:50 am
A co z oświetleniem w takim domku oraz jego najbliższej okolicy? W sumie całe otoczenie dobrze byłoby oświetlić, myślę, że efekt mógłby być naprawdę całkiem interesujący. Stale zastanawiam się jakichś lamp ledowych, ale muszę jeszcze odpowiednio poprowadzić kable i rozsądnie wszystko przemyśleć. Pewnie dopiero koło czerwca wezmę się za to solidnie, chyba że w końcu pogoda zmieni się na choć trochę lepszą.
#1124 przez okraglinek
Śr maja 31, 2017 6:33 pm
Ja w ogrodzie też mam ledowe oświetlenie. O wiele bardziej podoba mi się ono niż z klasycznymi żarówkami. Światło jest chłodniejsze ale wydaje mi się, że dzięki niemu widać więcej. Aldo, ja mam lampy z linii Lima z sklep.kaja.com.pl/. Zamontowaliśmy kinkiet wiszący (po dwa przy drzwiach tarasowych i wejściu) i lampy o wys 50 cm umieszczone co dwa metry wzdłuż ścieżki. Wygląda to bardzo dobrze. Ścieżka jest oświetlona wyraźnie, nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś wywinął na niej orła po zmroku ;)
#1196 przez Kropeczka12
Pt lip 07, 2017 9:13 am
Też się zastanawiałam nad postawieniem domku, ale ostatecznie postawiłam sobie zadaszony i częściowo zabudowany taras. Wydaje mi się, że to znacznie lepsze rozwiązanie. Ważne jest tylko, żeby zakupić w tym wypadku dobrej jakości deski. Ja zdecydowałam się na deski kompozytowe, bo są trwalsze niż drewno, a równie bardzo estetyczne. :D Zamawiałam je z firmy Twinson. Mogą ją polecić z czystym sercem dobre, solidne produkty.
#1522 przez Killion
Pt paź 20, 2017 7:14 am
No taki domek to naprawde fajna sprawa, ale wiadomo, że to troche kosztuje.