Tematy związane z planowaniem i projektowaniem ogrodu
#694 przez barwinka
Cz kwi 28, 2016 8:11 pm
Korzystacie z ozdobnych, dużych doniczek na kwiaty? Chciałabym jeszcze przed świętami kupić doniczki przed wejście do domu i na taras.
#695 przez justyna80
Pt kwi 29, 2016 12:35 pm
Oczywiście bardzo polecam doniczki imitujące gline a tak naprawdę plastikowe, bardzo wytrzymałe a przy tym ładnie wyglądające. Produkuje takie firm jelenia plast :)
#1120 przez barwinka
Śr maja 24, 2017 3:08 am
Mi to bardzo się podobają donice stylizowane na starsze niż faktycznie są. Wcześniej średnio podchodziłam do takich doniczek. Ale kolezanka mi pokazała na desideradesign.pl że kupiła sobie u nich i takie duże ogrodowe i takie metalowe i wyglądają genialnie. Nadają fajnego charakteru jej ogrodowi. Będę chciała sobie w podobnym klimacie zrobić swój ogród. Tylko ja chyba postawie na jeden rodzaj donic.
#1175 przez aldo
Wt cze 27, 2017 12:29 pm
Razem z takimi donicami idealnie komponują się choćby kamienie dekoracyjne. Jeśli doniczka jest wystarczająco dużo, to najlepiej jest nasypać do doniczki, naokoło kwiatów drobne kamyczki, które nadawałyby całości jeszcze ciekawszego wyglądu. Sam zastanawiam się nad zakupem takich kamieni, bo możliwości ich wykorzystania jest bardzo wiele. Myślicie, że coś z oferty gardengold będzie się nadawało? W sumie wybór spory.
#1233 przez maxiking
Cz lip 27, 2017 11:03 pm
ja zamawiajac ostatnio weze ogrodowe znalazlem wlasnie takie swietne antyczne ozdoby ogrodowe. Bardzo mi sie to spodobalo i postanowilem tez zamowic :D
#1367 przez Mazurada
Wt wrz 12, 2017 1:32 pm
Ja polecam donice z Dolagry, ja zamówiłam donice ceramiczne, bo takie przypadły mi do gustu i świetnie się komponują z wnętrzem. Każdy jednak ma inny gust, ale myślę, że sklep ma na tyle pokaźny asortyment, że każdy znajdzie coś dla siebie.
#1722 przez Pat
Wt gru 05, 2017 4:21 pm
Oczywiście :D nie wyobrażam sobie innych donic niż dekoracyjnych. Najlepiej wybrać takie, które stylowo wpasowują się we wnętrze w którym będą stały. Polecam rozejrzenie się po okolicznych sklepach ogrodowych. No chyba, że tak jak ja, wolisz robić zakupy internetowo - ja np. swoje donice (i w zasadzie większość dodatków do domu) kupiłam na portalu LionsHome. Mają u siebie asortyment z wielu sklepów więc można zaoszczędzić sporo czasu na szukaniu :D