Informacje na temat wykonawców i producentów
#1616 przez sterek72
Pt lis 03, 2017 9:03 pm
Poproszę o opinie na temat firm ogrodniczych z woj. mazowieckiego i okolic
#2173 przez Zygmunt
Wt cze 05, 2018 9:31 am
Jeśli chodzi o mazowieckie, to niestety nie pomogę, ale mogę polecić firmę z Kielc, która się zajmuje zakładaniem ogrodów i wieloma innymi rzeczami z tym związanymi. Miałem przyjemność korzystać z kilku usług, więc jeśli kogoś interesuje hasło ogrody Kielce to bardzo chętnie rozwinę temat, gdyż była to naprawdę satysfakcjonująca współpraca - http://www.gardenfactory.pl/. Wszystko zostało zrobione według ustalonego wcześniej zamysłu, a w przypadku kilku niewielkich problemów fachowcy podsunęli ciekawe rozwiązania :)
#2327 przez Antihyper
Pt sie 24, 2018 9:34 am
Pod Warszawą jest fajna firma Patiostyl, wszystkie ozdobniki do swojego ogrodu zamawiałem właśnie u nich, serdecznie polecam. Ostatnio zakupiłem też u nich ogrodowe palenisko żeliwne, super sprawa na zimne wieczory ;)