Tematy forum związane z budową oczek wodnych i stawów
#29 przez Waterkeeper
Śr mar 04, 2015 9:01 pm
Zdecydowanie tylko jedną: geomembranę EPDM (może być firmy Firestone lub Oase Living Water). Bardzo ważne żeby posiadała certyfikat neutralności dla flory i fauny.
#132 przez Oase
Pn mar 30, 2015 1:54 pm
Zwykłe membrany dachowe już w fazie produkcji są mocno zanieczyszczone i bardzo często są sprzedawane jako geomembrany do oczek wodnych i stawów. Certyfikat neutralności gwarantuje, że dany produkt jest w pełni bezpieczny dla naszych zbiorników wodnych. Geomembrana wysokiej jakości, posiadająca certyfikat jest nieszkodliwa dla rozwielitek i wszelkiego narybku.
#378 przez GordoStudio
Cz maja 07, 2015 9:18 pm
Zwykłe folie PCV odradzam, geomembrana EPDM jest zdecydowanie najlepszym wyborem. W mojej opinii to bardzo dobry materiał do hydroizolacji.
#434 przez Malika
Cz cze 11, 2015 2:56 pm
My z mężem zamawialiśmy folię PCV 0,5 mm i jak na razie sprawdza się bez zarzutu :) Na dnie wysypaliśmy jasny żwirek, bo ten czarny strasznie przyciemniał ten stawek.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze