Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#946 przez Bondar
So lut 18, 2017 5:56 pm
Ja budowałem samodzielnie, do pomocy mam syna po architekturze krajobrazu ;) Zmieściłem się w kosztach w granicach 100 tys zł. Do kilku prac musiałem jednak podnająć eksperta. Oczywiście nie wiem czy to coś ci pomoże, duzo zależy od wielkości, rodzaju i ceny roślin. Samo założenie też trwało dosyć długo i było rozciągnięte w czasie 1,5 roku. Firma taki ogród robi pewnie w miesiąc :mrgreen:
#1663 przez DagmaraB
Wt lis 14, 2017 8:53 am
To zależy jaki masz projekt i jakie rośliny. Ja projekt kupowałam, nawodnienie i ścieżki oraz altany zleciłam. Za to rośliny sadziłam już sama i może trwało to dwa sezony ale było warto. Wyniosło mnie to około 50 k
#1941 przez jolka7883
Pt mar 23, 2018 12:56 am
To wszystko naprawdę zależy od tego jaka firma, jaki projekt i co chcesz mieć w swoim ogrodzie, ale raczej nie powinniśmy na tym oszczędzać, bo to inwestycja na bardzo długi czas. Ja jestem mega zadowolona ze swojego projektu od warszawskie-ogrody.pl.