Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#186 przez Pelergino
Pt kwi 03, 2015 8:11 pm
Moim zdaniem nie tylko. Najważniejszy jest też sam projekt ogrodu. Zdarzało mi się zakładać nawodnienie na działce 800 m2 w cenie 14 000 zł netto i na działce 1500m2 w cenie 9 000 zł netto.
#838 przez piterro88
Śr lis 30, 2016 2:28 pm
Sam właśnie decyduję się na nawadnianie ogrodu w sposób automatyczny i szukam nie tylko najtańszych, ale i niezawodnych. W przypadku mojej działki, z tego co widziałem, wyjdzie około 5-6 tysięcy (posiadam ogród około 700 metrów) o ile zdcyduję się na nawadnianie od Gardeny.
Z tego co czytałem opinie o tej firmie są bardzo pozytywne, ale chętnie bym to potwierdził u osób, które korzystają z ich systemów. Ma ktoś?
Szczególnie chciałbym wiedzieć jak sprawdza się czujnik wilgotności gleby
#846 przez Izabela
Pn gru 12, 2016 5:07 pm
Tylko nie Gardena - tani, marketowy system do którego później nic nie pasuje i zawsze trzeba kupować oryginalne części. Odradzam.
#872 przez agatabielec
Pn gru 19, 2016 3:48 pm
Kiedy ja robiłam u siebie nawodnienia to miałam dylemat jak to wszystko zrobić. Znajomy, który robił podobne rozwiązania związane z trawnikiem i jego nawodnieniem polecił mi pewną firmę pana Marka Gurgula , która pomogła mi z adaptacją terenu oraz fachową poradą z rozwiązaniami nawodnienia. Postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalistów, ponieważ bałem się efektu końcowego w moim własnym wykonaniu... Polecam mimo wszystko sięgać po pomoc, albo chociaż same porady fachowców, którzy zajmują się tym na co dzień. Sama wycena zależy od tego, jaki masz projekt ogrodu, kształtu trawnika i źródła wody
#1121 przez aldo
Cz maja 25, 2017 1:30 pm
Taki koszt zależeć może od wielu różnych czynników. Wypadałoby zainwestować w odpowiedni sprzęt i oczywiście wszystko dobrze zaplanować i połączyć w jedną całość. Najlepiej jest postawić na jakiś konkretniejszy sklep ze sprzętem, tak by móc zyskać wysokiej jakości przedmioty, za rozsądne pieniądze.
#1815 przez monka2
Pt sty 12, 2018 2:09 pm
Automatycznie nawadnianie to bardzo wygodne i ekologiczne rozwiązanie, my podlewamy ogród deszczówką, wystarczy kupić odpowiedni zbiornik, w którym można będzie przechowywać taką wodę, ekologiczna opcja. Jakbyście szukali fachowców zajmujących się wykonywaniem takich systemów nawadniających, warto wziąć pod uwagę czystyzysk.eu, firma ma duże doświadczenie, znają się na rzeczy.