Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#11061 przez fioona
Wt sty 28, 2020 12:43 pm
Technologia urządzeń akumulatorowych idzie mocno do przodu, dlatego warto inwestować w te urządzeni. Sprawdźcie sobie ofertę Stiga , jest to jeden z pionierów urządzeń akumulatorowych do ogrodu. Sam posiadam od nich robota koszącego i jak najbardziej mogę polecić.
#11784 przez olemek
Śr gru 16, 2020 6:21 pm
sprawadz się dobrze, nie mam jakiś zarzutów :) tylko moc średnia jak do mojej trawnika
#11789 przez Paszcza121
Cz gru 17, 2020 4:01 pm
Akumulator trzeba co jakiś czas wymieniać, a przy spalinowej jedynie dolewasz paliwo w razie potrzeby. No i jest bardziej ekonomiczna :)

#11815 przez Jarkoss32
Pn gru 21, 2020 4:23 pm
Ja jednak radziłbym Wam postawić na kosiarkę spalinową. Wyższa funkcjonalność i łatwość koszenia wybierając model z napędem. My zdecydowaliśmy się postawić na John Gardener w niezłej cenie i sprawdza się naprawdę fajnie od 2 sezonów :)