Informacje na temat wykonawców i producentów
#2153 przez mcdan
Pt cze 01, 2018 6:26 am
Wewnątrz budynków wiadomo, stosuje się ją na potęgę z powodzeniem. A jak jest na zewnątrz domów? Czy na warto stosować na elewacjach zewnętrznych? Bo przymierzamy się do remontu.
#2168 przez stephan
Pn cze 04, 2018 12:41 pm
Można wykorzystywać płyty k-g, i ze względu na swoją elastyczność są chętnie wykorzystywane przy różnych pracach budowlanych, także tych zewnętrznych. Na zewnątrz wykorzystuje się płyty k-g o zwiększonej odporności na zewnętrzne warunki atmosferyczne, przede wszystkim na wodę. Przykładem takiej płyty jest Nida Hydro. Jej nasiąkliwość to zaledwie 3%. Może być wykorzystana jako warstwa izolacji. Może być również wykorzystana jako podbitka dachowa czy zewnętrzny sufit podwieszany. Na https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/buduj-z-nami/plyta-gipsowa-nida-hydro-na-elewacjach zostało to dobrze opisane.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze