Choroby i szkodniki
#11087 przez JakubP
Pt lut 28, 2020 4:09 pm
Zamówienia TEL./SMS 691406944

https://distripark.com/srodek-odstrasza ... ml-antifer

Twój unikatowy kod rabatowy:

4BF9HA
O produkcie

Środek odstraszający krety 200 ml Antifer –innowacyjny preparat w formie płynu, służący jako ochrona przed pojawianiem się kretów. Posiada unikalną kompozycję zapachową, która pomaga zapobiegać występowaniu kretów oraz kretowisk w ogrodach, sadach, działkach. Produkt stosowany jest przez rolników, leśników, działkowców. Skutecznie zastępuje dotychczasowe, środki ochrony.

Zastosowanie

Preparat przeciwko kretom – produkt służący jako ochrona przed pojawianiem się kretów oraz kretowisk w ogrodach, sadach, leśnictwie, na działkach, rabatach kwiatowych, zieleńcach. Oferowany odstraszasz dla kretów charakteryzuje się unikalną kompozycją zapachową, która skutecznie odstrasza niechcianych gości. Jest świetnym zamiennikiem dla domowych rozwiązań pozbywania się kretów takich jak: pułapka na krety, spleśniałe skórki cytryny, kawałki czosnku, zapach ludzkich włosów albo sierści psa lub kota. Produkt nie jest toksyczny, a tym samym nie szkodzi kretom tylko je odstrasza chroniąc przez ujemnymi skutkami ich bytowania. Antifer jest produktem płynnym, łatwym w aplikacji, łatwo go rozpylić na kopcach i w kanałach.

Środek odstraszający można zastosować w:
ogrodach,
sadach,
leśnictwie,
na działkach,
rabatach kwiatowych.

Sposób aplikacji:

Produkt należy aplikować kilkoma wstrzyknięciami do dowolnego materiału chłonnego (szmatki lub pulpy) i włóż do kretowiska. Następnie należy rozgarnąć kretowisko. Podczas aplikacji środka należy używać odzieży ochronnej i rękawic. W przypadku kontaktu ze skórą lub kontaktu z oczami dokładnie płukać wodą. W przypadku połknięcia należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Produktu nie wolno używać w inny sposób niż został określony w instrukcjach. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt!

Produkt jest skuteczny przez 4 tygodnie, w zależności od pogody.

Skład: Produkt zawiera mniej niż 2% substancji organicznych, nie zawiera substancji szkodliwych, może być lekko korozyjny.

Utylizacja: Ze zużytym opakowaniem należy postępować jak z konwencjonalnymi sortowanymi odpadami.

Data minimalnej trwałości, wskazana na spodzie opakowania

https://distripark.com/srodek-odstrasza ... ml-antifer

Twój unikatowy kod rabatowy:

4BF9HA

Zamówienia TEL./SMS 691406944

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze