Kupię, sprzedam, zamienię
Regulamin działu: Ogłoszenia wyświetlają się 90 dni i są kasowane po tym okresie.
#11284 przez janek3325665
Wt lip 21, 2020 5:37 am
Avec mon épouse, nous jouons souvent au Scrabble pendant notre temps libre. Ce jeu est vraiment amusant. De plus, lorsque nous jouons à ce jeu, nous utilisons le site Web très souvent dictionnaire scrabble .
#11285 przez karol3433
Wt lip 21, 2020 1:23 pm
Każdy w swoim wolnym czasie robi to co mu się po prostu bardzo podoba. Sam na przykład kilka miesięcy temu zdecydowałem że zawsze w wolnym czasie będę czytał bardzo ciekawie artykuły na internecie. Dzisiaj z rana na przykład znalazłem bardzo ciekawy artykuł https://dobuduj.pl/ekogroszek-jak-najta ... a-budynku/ i go przeczytałem. Każdy kto chce mieć bardzo dobre ogrzewanie w swoim mieszkaniu powinien ten artykuł przeczytać.
#11309 przez janek3325665
Wt sie 04, 2020 5:17 am
Ostatnio miałem bardzo dużo wolnego czasu i znalazłem kalkulator promili . Na tej stronie bardzo szybko mogę sprawdzić ile mam promili we krwi. Dla mnie to jest bardzo ważne.