Tematy związane z wodą w ruchu, ściany wodne i wodospady
#11553 przez Helejna
Pn paź 12, 2020 10:32 am
Marzy mi się kaskada z podświetleniem LED. Widziałam taką w Niemczech i od tego czasu jestem totalnie zakochana w tym widoku. Jednak jak sprawdzam różne opcje to żadna nie wydaje mi się aż tak zachwycająca. Kolory są mdłe, jakieś takie mało wyraziste... Możecie polecić coś, co Wam się sprawdziło? Zależy mi na pięknym, wyraźnym efekcie kolorystycznym. Może być kolor jednostajny, ale najlepiej jeśli byłby rotacyjny. Będę wdzięczna za polecenie naprawdę dobrych firm - nie chcę wydawać pieniędzy na coś, co się rozleci po miesiącu.

------------------------------
jakie rekuperatory poznań polecacie?
#11660 przez postpos
Pt lis 13, 2020 10:05 am
Jeśli szukasz czegoś godnego polecenia to zobacz na - zintegrowane podświetlenie LED. Korzystałem z ich usług u siebie w firmie i byłem bardzo zadowolony. Poczytaj, może znajdziesz coś ciekawego.