Zadaj pytanie i czekaj na szybką odpowiedz eksperta z danej dziedziny
Regulamin działu: Wszystkie porady na naszym forum są sprawdzane i moderowane przez wybranych fachowców z danej branży. Staramy się zapraszać do naszej społeczności największe autorytety z danej dziedziny. Zachęcamy do ich poznania w tym dziale.
#2067 przez miszczyk
Śr maja 16, 2018 6:51 pm
Najlepiej obudować wkład kominkowy ognioodpornymi płytami gipsowo - kartonowymi na stelażu z aluminiowych profili. Od wewnątrz mocuje się do nich izolację cieplną z wełny mineralnej z ekranem aluminiowym odbijającym promieniowanie cieplne
#11199 przez mczay
Pn cze 08, 2020 10:59 pm
Jeśli zabierasz się za to własnoręcznie, to polecam poszukać porad na ten temat na stronie: http://4budowlani.com.pl/ . Artykuły dość szeroko opisują każde zagadnienie dzięki czemu na pewno znajdziesz tutaj mnóstwo cennych porad. Czuję, że po zobaczeniu tej strony, często będziesz na nią wracać :)
#11683 przez Jakto
Śr lis 18, 2020 10:19 am
Mamy kozę, żeby było taniej niż kominek, a można było sobie zrobić ten fajny klimat. Koza daje tak samo dużo ciepła, jeśli jest potrzeba dogrzać pomieszczenie. W zeszłym roku paliliśmy faktycznie bardzo rzadko, bo nie mieliśmy drewna, ponieważ nie wysezonowaliśmy sobie sami, a gdzie by nie kupił, to mówią, że sezonowane, a palić się nie chce, bo mokre jakby ścięte było miesiąc wcześniej. W tym roku mamy już własne sezonowane drewno, zakupione za grosze prosto z lasu i palimy bardzo często.

Moi rodzice z kolei mieszkaja w bloku i rownież kominek posidają. Zdecydowali sie jednak na kominek elektryczny. Takie kominki rownież daja bardzo dobre efekty wizualne. A jednocześnie nie wymagają palenia drewnem.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze