Zadaj pytanie i czekaj na szybką odpowiedz eksperta z danej dziedziny
Regulamin działu: Wszystkie porady na naszym forum są sprawdzane i moderowane przez wybranych fachowców z danej branży. Staramy się zapraszać do naszej społeczności największe autorytety z danej dziedziny. Zachęcamy do ich poznania w tym dziale.
#11183 przez Paszcza121
Cz maja 21, 2020 8:06 am
Macie jakiś pomysł na fajny prezent dla 10 latki? Pytam, bo zastanawiam się nad i, ale jeszcze nie jestem pewna czy to będzie ok.
#11192 przez aska86
Pn cze 01, 2020 8:56 am
Dziesięć lat to już wiek w którym dziecku można kupić jakieś bardziej zaawansowane zabawki. Od siebie poleciłabym coś co pomoże na przykład rozwinąć się dziecku muzycznie - np.
#11851 przez postpos
Pn gru 28, 2020 1:42 pm
Ja na święta zakupiłem . Po pierwszych testach i zabawie muszę powiedzieć, że to naprawdę fajny pomysł na prezent. Dzieci zadowolone, my również. Fajny sposób na naukę przez zabawę.