Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#1648 przez Tarantek
Pt lis 10, 2017 12:51 am
starguj, 170 zł/m2 to raczej sporo i wyższy standard. Dużo zależy jakie masz zaproponowane materiały. Cena projektu dobra. O ogrodzie za 80 zł za m2 jaki pisze kolega powyżej zapomnij, chyba ze masz ogródek przy segmencie bloku gdzie będzie trawa z rolki, kora, thuje itp ;) :lol:
#1805 przez Anna222
Wt sty 09, 2018 12:36 pm
Biorąc pod uwagę koszty budowy ogrodu trzeba pomyśleć także o ogrodzeniu. Dobrym pomysłem będą ogrodzenia z kamienia, które solidnie i niedrogo zrobisz np w gardenfactory.pl/oferta/ogrodzenia-z-kamienia/ . Ładne ogrodzenie będzie stanowiło nie tylko ochronę przed intruzami, ale także ozdobę ogrodu :)
#2456 przez 4m4d3usz
Śr paź 03, 2018 8:52 am
Ceny za założenie ogrodu wahają się od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy. Zależy to od wielu czynników min: powierzchnia ogrodu, rodzaje roślin (kwiaty, krzewy, drzewka) oraz sposób kładzenia trawy: klasyczny lub trawnik z rolki. Za swój ogród zapłaciłem koło 70 tys. Uważam, że to bardzo dobra cena, ogród może nie jest ogromny, ale jest miejsce na grilla z całą rodziną. miejsce żeby wyciągnąć leżaczki i poopalać się z promieniach słońca, ale też jest miejsce na poczytanie książki po ciężkim tygodniu pracy. Sprawdź ofertę firmy .
#2843 przez kasienka94
Wt sty 15, 2019 2:36 pm
Cena ogrodu zależna jest jego wielkości i stanu obecnego. U mnie za dość zarośniętą działkę 120m2 (czekała na budżet 2 lata) :lol: Doprowadzanie jej do stanu przeze mnie pożądanego wzięli nie duże pieniądze ok. 18 000 zł, spodziewałam się znacznie wyższej cenny.
#11913 przez Ogrodniczka24
Pn sty 11, 2021 1:36 pm
hej mam taki plan na wiosnę żeby odświeżyć swój ogród :) jakieś bardziej bujne roślinki, ładne ławeczki i właśnie a propos ławeczek znalazłam taką stronę Jak dla mnie ławeczki wyglądają bardzo ładnie i solidnie, co o tym myślicie? Dajcie znać proszę, pozdrawiam :D :)