Tematy związane z wodą w ruchu, ściany wodne i wodospady
#944 przez Tamka
Pt lut 17, 2017 6:48 pm
Jak w temacie, zastanawiam się nad fontanna lub kaskada. Ze stawu kapielowego zrezygnowałam ze wzgledu na cene ale maże o jakiejś wodzie w ogrodzie.
#948 przez Bondar
So lut 18, 2017 6:03 pm
Ja spotkałem się z wycenami w granicach od 2000 zł za m2 przy większych powierzchniach. Mała kaskada przy oczku wodnym o wymiarach 150 x 150 cm to wydatek od 5000 do 10 000 zł - przynajmniej ja dostałem taki kosztorys :mrgreen:
#962 przez Nowy
So lut 18, 2017 6:41 pm
Pan mietek moze i usypie kilka kamieni i zainstaluje pompe za 1500 pln razem w komplecie. jak chce sie miec cos pieknego to trzeba jednak zamowic artyste lub dobrego rzemieślnika w tym zakresie, takich jednak mało.
#1221 przez Stawywodne
Śr lip 26, 2017 2:17 pm
specjalistów od kaskad jest w kraju tylko kilku, reszta kaskad z jakimi się spotykam jeżdżąc po ogrodach to zwykłe nasypy kamieni i nic więcej...