Choroby i szkodniki
#190 przez Pelergino
Pt kwi 03, 2015 8:26 pm
Jakie szkodniki pojawiają się jako pierwsze na wiosnę i jak z nimi skutecznie walczyć?
#224 przez GordoStudio
Wt kwi 07, 2015 2:14 pm
Pierwszymi szkodnikami jakie dają nam się we znaki są głównie: mszyce, przędziorki i kwieciaki, które pojawiają się gdy temperatura przekroczy 8-10 stopni Celsjusza.
#616 przez Mazurada
Wt mar 29, 2016 9:35 am
Już budzą się muchy z tego co zauważyłam. Gdy tylko zrobi się cieplej zaczną nam dokuczać komary i meszki. Gdy ziemia odmarznie to pojawią się krety i nornice. Ja na wiosnę zawsze proszę firmę o wykonanie usługi "Lato bez owadów latających" i mam spokój :) W sezonie wiosennym, letnim jesiennym bardzo dużo czasu spędzam na działce ze swoimi psami więc ważne jest dla mnie spokój i bezpieczeństwo.
#1443 przez Agata38
Śr paź 04, 2017 1:22 pm
Przędziorki pojawiają się latem przy wysokich temp powyżej 30 stopni.jak jest 10 to ich nie ma.
Wczesna wiosną zaczynają lęgnąć się pająki ,mrówki i inne tego typu.
Dobrze jest raz na jakiś czas usunąć je dla spokoju