Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#1725 przez Pat
Wt gru 05, 2017 4:45 pm
Ja mam domek od stolarza. Gdyby nie fakt, że jako rodzina, domek miałam zrobiony za pół darmo, to zdecydowanie dokonałabym zakupu już gotowego domku.
#2048 przez barwinka
Pn maja 07, 2018 9:59 am
Mi zdecydowanie bardziej podobają się tarasy w ogrodzie. Sama od jakiegoś czasu zbieram się by u nas tez zrobić taras. Szukałam już informacji z czego zrobić podłogę i teraz zastanawiam się co dać na dach do takiego tarasu.
#2170 przez Zygmunt
Wt cze 05, 2018 9:21 am
Zawsze mi się marzył taki domek z jasnego drewna, ale póki co to muszę ogarnąć ogród i wygospodarować jakieś miejsce.
#2301 przez marka
Pt sie 03, 2018 5:19 pm
Najlepiej sprawdzi się drewniany domek z tego co wiem. Praktyczny, estetyczny no i w dobrej cenie można go zakupić.
#2561 przez Melam1
Śr paź 31, 2018 3:34 pm
Na rynku jest mnóstwo ładnych domków w konkurencyjnych cenach, wystarczy poszukać.
W mojej rodzinie niestety nikt nie ma takich zdolności, żeby zbudować domek samemu, więc również kupiliśmy.