Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#622 przez barwinka
N kwi 03, 2016 2:07 pm
Jakiś czas temu widziałam u znajomego zimowy ogród. Nie powiem , bo bardzo mi się spodobał. Zastanawiałam sie nad stworzeniem czegoś takiego u siebie, ale nie wiem czy na dachu mogą być. Ktoś z was ma taki ogród już u siebie wykonany własnie z drewna? jak sie sprawdza?
#1881 przez Pola21
Śr lut 28, 2018 8:06 pm
Podobają mi się, ale jest to jednak wydatek bardzo duży, nie zawsze opłacalny do końca, jak mamy mało czasu.
#2008 przez DagmaraB
Pn kwi 09, 2018 12:09 pm
Ale bardzo fajnie jest w takim ogrodzie spędzać czas. Moim zdaniem nie trzeba wiele czasu aby ładnie wszystko rosło. Bardziej to chyba zależy od doboru roślin.
#2011 przez stephan
Śr kwi 11, 2018 9:10 am
Przymierzamy się do budowy domu i zastanawiamy się właśnie nad zaprojektowaniem ogrodu zimowego.
#2017 przez stephan
Pn kwi 16, 2018 9:19 am
Akurat prac ogrodowych, pielęgnacyjnych roślin się nie lękam. Lubie.
#2140 przez Wilen
Wt maja 29, 2018 1:47 pm
Koszty ogrodu zimowego mogą być gigantyczne, ale nie muszą. Jeśli macie talent do prac budowlanych, to spokojnie samodzielnie możecie stworzyć taka przestrzeń. Na pewno będzie to trwało dłużej niż zlecenie firmie, ale radość z własnego dzieła będzie tym większa.
#2296 przez marka
Cz sie 02, 2018 4:12 pm
Piękne są ogrody zimowe, jednak też kosztowne. Może kiedyś w przyszłości będzie mnie stać na taki ogród zimowy u siebie w domu.
#2488 przez GreenSolutions
Pt paź 19, 2018 12:34 pm
Ogród zimowy to dość kosztowna inwestycja, ale to jak wygląda po 2-3 latach kiedy rośliny już się rozrosną potrafi nieco załagodzić żal ;)