Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#600 przez barwinka
Śr mar 02, 2016 4:58 pm
Podoba wam sie może ogród zimowy? Bo zastanawiam się czy na wiosnę nie zainwestować w takie pomieszczenie. Podobają mi się takie pomieszczenia u moich znajomych. To może być bardzo fajne miejsce do spędzenia czasu w zimie.
#711 przez kwiat89
So maja 21, 2016 10:18 am
one są fantastyczne i właśnie kiedy jest tak buro za oknem miło się w nim odpoczywa, u mnie zrobili mi taki z w-moim-ogrodzie i jest przepiękny i dużo łatwiej przetrwać z jego pomocą okres zimowej pluchy :)
#720 przez zimowyogrod
Pn cze 06, 2016 8:39 am
Ogrody ziomowe są świtnym miejscem na spędzanie czasu w niepowtarzalnej atmosferze i przestrzeni !
#755 przez justyna80
Wt cze 28, 2016 2:25 pm
W zimowym ogrodzie warto zadbać o to aby przede wszystkim był dobrze przygotowany na surowe wymagania części roślin. W tym celu sugeruję, aby zadbać o dobre mocowanie pędów i odpowiednie podpory dla korzeni.
#783 przez januszkalamar
Śr lip 20, 2016 8:51 am
Na pewno zapamiętam, teraz planuję w ogrodzie wsadzić całoroczne byliny , jak już skończę to pochwale się efektem.
#1888 przez Pola21
Śr lut 28, 2018 10:18 pm
Piękne są takie ogrody ale jednak kosztowne. Ale jak się ma czas można samemu spróbować taki wykonać.
#2054 przez Renatta
Śr maja 09, 2018 12:34 pm
Zdecydowanie warto zainwestować w ogród zimowy. Wspaniałe miejsce wypoczynku gdy na zewnątrz tylko szarówka albo śnieg :)