Informacje na temat wykonawców i producentów
#2155 przez mcdan
Pt cze 01, 2018 8:59 am
W jaki sposób efektywnie ocieplić poddasze użytkowe i jednocześnie nie zwiększając bezpieczeństwa ppoż? Pytam, bo dach ma konstrukcję drewnianą i jak to drewno i inne materiały łatwopalne, nie chcielibyśmy przyczynić się do zapruszenia ognia.
#2165 przez stephan
Pn cze 04, 2018 10:24 am
Niezależnie jakie materiały zostaną zastosowane, zwracaj uwagę na ich łatwopalność, a najlepiej na to, aby były możliwie jak najbardziej ogniochronne. Koszt takich materiałów jest wyższy, z wiadomych względów, ale poddasze, to jest taki element, na którym lepiej nie oszczędzać. Materiałów, ocieplenia, izolacji, farb - tego wszystkiego szukaj na Promat: http://oem.promattop.pl/pl-pl/products - trochę się cenią, ale nie bez przyczyny, bo ich materiały są powszechnie stosowane wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zwiększenia ochrony ppoż.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze