Wszystko na temat roślin do ogrodów
#1999 przez Eltoni
Śr kwi 04, 2018 9:39 pm
Zamiast tego lepiej sprawdź ten - https://biogardena.pl/professional-ekol ... trawnikow/ - działa zdecydowanie lepiej i dłużej. Sprawdzone i przetestowane u wielu znajomych. Ten nawóz jest ekologiczny (kolejny plus) i odżywia trawnik, użyźnia glebę i zdecydowanie poprawia zagęszczenie trawy. Serio, działa bombowo.
#2036 przez Agata123
Pn kwi 23, 2018 11:40 am
Myślę, że ładny trawnik zasiejesz każdym rodzajem trawy tak naprawdę ważne, żeby gęsto posadzona była.
#2172 przez Zygmunt
Wt cze 05, 2018 9:25 am
Ja się zastanawiam nad wyborem rodzaju trawy, bo na poprzedniej posesji miałem niesamowite przeboje jeśli o to chodzi. Poleci ktoś coś? :)
#2247 przez marcela
Wt lip 10, 2018 12:31 pm
Poszukuje najlepszej trawy na teren intensywnie nasłoneczniony. Korzystałam już z kilku mieszanek, ale na żadna do tej pory nie spełniła moich oczekiwań.
#2248 przez mcdan
Śr lip 11, 2018 7:19 am
O ładny, idealnie zielony trawnik trzeba dbać, intensywnie podlewać oraz nawozić (nawożenie uzależnione jest od jakości gleby).
Nie bez znaczenia jest wybór gatunku trawy, bo jest to również jeden z czynników decydujący o szybkości i jakości wzrostu.
Odsyłam do specyfikacji nasion traw do CN Pietrzak. Można tam znaleźć aktualną specyfikację.