Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#1942 przez barwinka
Pt mar 23, 2018 3:40 pm
Wiadomo, ze każdy z nas chce jak najlepiej zadbać o swój ogród. Dlatego tak wazne jest by kupić do tego odpowiednie środki, narzędzia i materiały. Co wy kupujecie, gdzie i dlaczego?
#2097 przez janko3
So maja 19, 2018 1:31 pm
Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju przedmioty potrzebujesz. Ja zazwyczaj korzystam ze sklepów ogrodniczych w tym też z sieciówek, które mam obok siebie. W nich właśnie można dostać i ziemie, nawozy i narzędzia. Siatkę do ogrodzenia i na rośliny kupowałem na fulo.pl, ale resztę kupuję stacjonarnie
#2302 przez marla
So sie 04, 2018 10:16 pm
Jeżeli chodzi o nawozy to warto zaopatrzyć się w terra vega - ten nawóz nadaje się zarówno do uprawy roślin doniczkowych, jak i takich posadzonych w gruncie. Dzięki terra vega rośliny są silne, wytrzymałe z pędami o dużej żywotności.
#2352 przez tobiaszz22
Pn wrz 03, 2018 6:04 pm
Jeśli chodzi o ogrody to nie każda osoba jest do tego stworzona. Trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu aby zadbać o niego.
#2468 przez mokaka
Pt paź 12, 2018 12:02 pm
Przede wszystkim dobre nawodnienie to podstawa. Same zraszacze to za mało. Dla wygodnych proponuję zamontowanie sterowników nawadniania. Praktycznie bez wychodzenia z domu można kontrolować poziom nawodnienia.
#2521 przez damian554
Cz paź 25, 2018 12:15 pm
Do mojego ogrodu zatrudniłem ogrodnika. Pracuje od kilku lat , samemu sie nic nie zrobi bez odpowiedniej ilosci wolnego czasu