Tematy związane z planowaniem i projektowaniem ogrodu
#1954 przez barwinka
So mar 24, 2018 1:56 pm
Już nie mogę doczekać się wiosny i lata i spędzania czasu w ogrodzie. Chce też kupić w tym roku jakieś wygodne i trwałe meble do ogrodu. nie wiem tylko jakie. Czy te z technorattanu zdają rezultat\, może powie mi coś więcej ktoś kto ma takie meble?
#2052 przez Renatta
Śr maja 09, 2018 12:25 pm
Ja też będę kupowała niedługo meble do ogrodu i zdecydowałam się na technorattan. Moja siostra ma i są bardzo trwałe i łatwe w czyszczeniu. No i ładne oczywiście :) Myślę o czymś takim : Obrazek
#2057 przez alutka
Śr maja 09, 2018 4:36 pm
Są piękne, ale jak miałam tego typu, to je najczęściej chowałam z obawy przed deszczem i tak pół lata je chowałam i chowałam :) potem się przestawiłam na metalowe i dawałam na nie poduszki, żeby było wygodniej. Także chowałam same poduszki przed deszczem, a mebli nie było tak szkoda.
#2273 przez Jessy
So lip 21, 2018 8:26 am
Bardziej podobają mi sie drewniane. Taras mam zadaszony, czasem tylko nieco mi deszcz zacina, ale najczęściej wszystko such jest.
#2393 przez mczay
Cz wrz 13, 2018 9:13 pm
Parasole nie są złe, ale jak chcemy mieć coś porządnego na lata to polecam konstrukcje z zadaszeniem. Chroni przed słońcem i deszczem, a także można ją złożyć gdy mamy taką potrzebę. Najlepszy produkt jaki znalazłam w sieci to Tarasola. Dobra jakość i dbałość o klienta :)