Informacje na temat wykonawców i producentów
#2606 przez stephan
Wt lis 13, 2018 1:53 pm
Czy ktoś może przerabiał tematykę stoisk handlowych które będą wykorzystywane na targach ogrodniczych... Mam kilka koncepcji, ale nie chciałbym też, aby wyglądało to kiepsko jakościowo, aby nie straszyło. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał ?
#2613 przez mcdan
Pt lis 16, 2018 10:59 am
Zwykle odbywa się to na takiej zasadzie, że przygotowuje się projekt, a po jego akceptacji, przystępuje się do jego produkcji. Są takie firmy, które wykonują to na wysokim poziomie jakościowym, z dbałością o wszelkie detale. Taką firmą jest chociażby Brandcreation.
Odsyłam jeszcze tutaj: https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/
Witryna na której można znaleźć trochę więcej info z tego zakresu.
#2702 przez ogrodniczka12
Śr gru 12, 2018 12:37 pm
Wnikliwie do tematu stoisk targowych podchodzą pracownicy firmy https://www.berkano.pl/ W tym znaczeniu, że doradzają zleceniodawcy, przygotowują wizualizację i projekt stoiska, także w końcowym efekcie wszystko dostajemy zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz z tym jak stoisko sobie wyobrażaliśmy. Ich stoiska robią naprawdę dużą i ważną robotę marketingową.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze