Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#2064 przez barwinka
Cz maja 10, 2018 4:34 pm
Zachwycają mnie te idealnie stworzone ogrody i to jak ktoś zadbał o kaśzy szczegól i dobór każdej roslinki. Ważne dla mnie było by stworzyć równie piękny ogród. Dobór roślin jest bardzo wazny, ale istotne jest też to w jaki sposób bedziemy o te roślin dbać i jakich środków użyjemy.
#2504 przez marcela
Wt paź 23, 2018 11:00 am
Do zimy mamy jeszcze chwilę czasu, warto więc może pomyśleć o okryciu roslin, które masz w ogrodzie. Oczywiście nie wszystkie tego wymagają. Pierzynka śnieżna byłaby dla nich super, ale kto wie, ile tego śniegu podaruje nam tegoroczna zima. Zatem warto zakupić jeśli nie masz agrowłókninę okryciową białą lub kaptury ochronne, duży wybór mają na rolmarket- kupuję taką co 2-3 sezony tkaninę i powoli przymierzać się do tego zadania. Co prawda wymaga to trochę pracy i wiedzy (tak było w moim przypadku), aby nie przedobrzyć, ale potem wiosną kwiaty będą gotowe do ponownego rozrostu.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze