Tematy związane z planowaniem i projektowaniem ogrodu
#2056 przez alutka
Śr maja 09, 2018 4:33 pm
a mi się podobają gliniane i ogólnie taki "dawny" styl <3
#2644 przez Melam1
Śr lis 28, 2018 6:22 pm
Ja zastanawiam się nad taką z rattanu, ostatnio czytałam o tych doniczkach i myślę, że pasowałaby do reszty ogrodu. Tylko zastanawiam się jak z wytrzymałością takiego materiału? Ktoś ma donicę z rattanu i mógłby mi co nieco powiedzieć?
#2961 przez Fenek99
Wt lut 12, 2019 10:56 am
Jak dla mnie jedne godne polecenia donice to te od Lechuzy, mamy je w salonie i na tarasie. W tym roku kupujemy jeszcze do ogrodu i może do kuchni, zobaczymy, czy znajdziemy takie, jakie chcemy pod względem stylistycznym.
#2988 przez ZielonaK
Wt lut 26, 2019 2:51 pm
Mam pytanie, czy ktoś z Was zdecydował się zrobić doniczki samemu? Bardzo pasowałyby mi w ogrodzie donice betonowe - nie ruszy ich żaden wiatr, a przy okazji świetnie wyglądają w nich małe drzewka.
Podobno nie jest to trudne, żeby wykonać samemu. Ktoś próbował? Ktoś w ogóle ma w ogrodzie betonowe donice?
#3094 przez onyksowa
Wt kwi 09, 2019 1:23 pm
W swojej kolekcji posiadam piękne, stylowe donice z wikliny, które łączą w sobie dwie podstawowe cechy: estetyczny wygląd i funkcjonalność. Niektórzy pewnie mylnie założą, że w tego typu doniczkach wykonanych z pędów wierzby nie można hodować kwiatów. Nic bardziej mylnego! Zakupione przeze mnie doniczki zabezpieczone są folią, która skutecznie izoluje wiklinę od wilgoci.