Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#3022 przez mcdan
So mar 09, 2019 9:31 am
Jakie zioła dobrze rosną w naszym klimacie? Wiadomo pietruszka, koper itd. Ale co jeszcze? Zioła które miałyby stanowić dodatki do potraw.
#3045 przez Benio89
Pt mar 22, 2019 1:36 am
Mnóstwo rośnie - mięta, melissa, tymianek, lawenda, rozmaryn, szałwia - to tak na szybko z pamięci. Ja w ogrodzie mam miętę i melissę, w lecie fajnie komponują się z lemoniadą :)
#3082 przez start
Śr kwi 03, 2019 8:32 am
Oj wiele, Sam na przyklad o wiele bardziej wolę polskie naturalne zioła niż zioła kupowane w sklepach. Jedzenie jest o wiele bardziej aromatyczne no i o wiele zdrowsze. Do zioł z naszego ogródka nie dodaje się przecież zadnych chemikaliów. Polecam
koperek
natkę pietruszki
szczypiorek
mięte
melisę
bazylię (można uprawiać na przyklad w doniczce w kuchni gdzie bardzo ładnie wyglada).

No i oczywiście szpinak, który osobiscie uwielbiam i nie mogę się doczekać aż się wreszcie pojawi! https://netto.pl/blog/zdrowe-odzywianie ... -szpinaku/
Ostatnio edytowano Śr kwi 17, 2019 8:37 am przez start, łącznie edytowano 1 raz