Kupię, sprzedam, zamienię
Regulamin działu: Ogłoszenia wyświetlają się 90 dni i są kasowane po tym okresie.
#3401 przez ogrodnikpoznan
Pn cze 10, 2019 9:47 am
Zastanawiam się jak bardzo kosmetyki w obecnych czasach mogą być naturalne, okazuje się że mogą. Linia kosmetyków MAMA & JA marki HB dla mam oraz ich pociech. W skład której wchodzi kilka preparatów o zbawiennych właściwościach. Żel do masażu zalecany w ciąży oraz po ciąży, odczuwalnie podnosi elastyczność skóry oraz przeciwdziała rozstępom, to wszystko dzięki olejkowi migdałowemu oraz afrykańskiej rośliny leczniczej Bulbine krzewiastej.
#3402 przez misi4sty
Wt cze 11, 2019 8:30 am
hejka! ja również używam naturalnych kosmetyków, ale niedawno skorzystałam również z zabiegu depilacji! wybrałam nowoczesną metodą epilacji, czyli usuwanie włosków za pomocą urządzenia Epilab ! Po zabiegu mój komfort wzrosną :D a ja nie muszę się obawiać, że będą mi wystawać jakieś włoski
#3403 przez haniabab
Śr cze 12, 2019 9:34 am
ogrodnikpoznan napisał(a):Zastanawiam się jak bardzo kosmetyki w obecnych czasach mogą być naturalne, okazuje się że mogą. Linia kosmetyków MAMA & JA marki HB dla mam oraz ich pociech. W skład której wchodzi kilka preparatów o zbawiennych właściwościach. Żel do masażu zalecany w ciąży oraz po ciąży, odczuwalnie podnosi elastyczność skóry oraz przeciwdziała rozstępom, to wszystko dzięki olejkowi migdałowemu oraz afrykańskiej rośliny leczniczej Bulbine krzewiastej.

Bardzo mnie zainteresowały te kosmetyki. Uwielbiam wszystko co naturalne.