Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#3352 przez greenbook
Cz maja 23, 2019 4:04 pm
U mnie super rozwiązaniem okazało się zamontowanie systemu nawadniania. Nie dość, że roślinki mi odżyły to mam więcej czasu nad rozwijaniem mojego ogrodu.
#7104 przez ZamowMariana
Wt lip 30, 2019 9:30 am
Wynajęcie firmy do pielęgnacji ogrodu sprawdzi się w przypadku osób zapracowanych lub tych, które nie lubią zajmować się tego typu pracą. Jest wielu pasjonatów, którym sprawia to przyjemność. W przeciwnym razie ogrodnik to wybawienie: https://zamowmariana.pl/. Wyręczamy naszych klientów praktycznie we wszystkich pracach - od projektowania, poprzez zakładanie, po konserwacje i pielęgnację ogrodów. Zapraszamy osoby z Warszawy i okolic.
#7114 przez Jagoda1
Pt sie 02, 2019 7:22 am
Witam serdecznie od nie dawna mam ogród z czego bardzo się cieszę, lecz nie zdawałam sobie sprawy ile przy tym jest pracy i czasu a nawet pieniędzy. Proszę pod powiedźcie który preparat na przędziorki będzie najlepszy. :)
#7115 przez Jagoda1
Pt sie 02, 2019 7:37 am
;) Witam w zupełności się zgadzam, że trzeba lubić swój ogród i roślinki które w nim mieszkają wówczas będą pięknie nam rosły. Najlepiej jak samemu się wszystkiego dogląda, lecz rozumiem ludzi którzy chcą mieć piękny duży ogród a nie mają czasu wówczas zostaje pomoc w postaci ogrodnika.
#7164 przez DagmaraB
Pn sie 05, 2019 9:55 am
Tylko niestety te sprawdzone firmy mają terminy wolne dopiero w zimie. Właśnie chciałam wynająć kogoś na wakacje aby mi trawnik kosił, niestety graniczyło z cudem. Syn sąsiadki na szczęście się zgodził.
#7590 przez julkaee
Pn sie 26, 2019 7:39 am
Dla mnie dużym odkryciem był system nawadniający. Rośliny, które są regularnie podlewane rosną o wiele lepiej, nawet, jeśli wydaje nam się że odpowiednio je podlewamy konewką czy wężem ;) My mamy system nawadniający z centrumnawadniania.com, plusem jest to, że taki system można bez problemu samemu zamontować, co jest oszczędnością :) Dzięki temu mam naprawdę piękny ogród