Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#811 przez pawel13
Wt paź 04, 2016 10:52 am
Witajcie,
czy ktoś z Was ma może w ogródku zbiornik na gaz? Zastanawiam się nad zmianą ogrzewania, bo słyszałem wiele dobrego o ogrzewaniu gazem płynnym, ale martwię się jak będzie później wyglądać mój ogródek? Czy ta taki zbiornik ma jakiś wpływ? Czy coś może rosnąć na miejscu gdzie wkopany jest taki zbiornik? Proszę o pomoc.
#1885 przez Pola21
Śr lut 28, 2018 10:14 pm
Moim zdaniem sprawdza się taki w ziemi, nie jest on widoczny a dodatkowo ekstra funkcjonalny.
#7940 przez Ogrodniczka24
Śr wrz 04, 2019 9:55 pm
Na tej stronie jest szeroka oferta zbiornikow roznego rodzaju [url]https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/zbiorniki-do-kompresora.14.html[/url moze tutaj znajdziesz odpowiedni zbornik ? Ja jakis czas temu poszukiwalem zibornika wyrownawczego i wlasnie z pomoca przyszla mi ta strona :) Warto sie rozejrzec i ew podpytac, w zakladce kontakt jest numer. Pozdrawiam