Tematy związane z planowaniem i projektowaniem ogrodu
#196 przez Frezja
So kwi 04, 2015 1:45 pm
Witam, mam stary i zaniedbany ogród w lesie sosnowym. Zastanawiam się nad ponownym przeprojektowaniem go i rewitalizacją. Czy jest to możliwe?
#546 przez kalina30
Cz gru 03, 2015 1:27 pm
Osobiście nie znam się właśnie na dobieraniu roślin, dlatego chyba wolałabym poprosić o pomoc fachowca. Jak już wszystko będzie zaprojektowane to chyba jakoś sam sobie radę:)
#1764 przez barwinka
Cz gru 28, 2017 4:21 pm
Niiestety ja dopiero zastanawiam się jakie meble wybrac do mojego ogrodu i z czego one mają być. Decyzja jest dosć trudna dlatego sporo czytam dzieki temu jasno wiem jakie sa plusy i minusy posiadania mebli drewnianych czt z technorattanu.
#2094 przez janko3
So maja 19, 2018 1:19 pm
Ja też robiłem swój ogród na terenie leśnym i bardzo sprawnie wszystko poszło. Tyle, że polecam zacząć od ogrodzenia terenu bo mi na początku spore spustoszenie siały sarny. Zrobiłem proste ogrodzenie z siatki FULO i fajnie komponuje się z otoczeniem.
#2396 przez WeronikaMaczek
Wt wrz 18, 2018 11:27 am
Również mam taki problem, że ogród jest w terenie leśnym, a jednak jego część przez cały dzień znajduje się w pełnym słońcu. Czy jest ktoś, kogo polecacie do zaprojektowania ogrodu? Chciałabym zacząć już teraz, jesienią, aby później na wiosnę wszystko pięknie ruszyło.