Informacje na temat wykonawców i producentów
#2167 przez mcdan
Pn cze 04, 2018 12:13 pm
Jak wam się wydaje, która opcja będzie korzystniejsza do ogrodu? Rolety czy plisy? Mowa o oknach od południa. Zastanawiamy się co będzie korzystniejszą i wygodniejszą opcją?
#2169 przez stephan
Pn cze 04, 2018 12:58 pm
Wydaje mi się, że jest to indywidualna kwestia z tego względu, że uzależnione to jest od możliwości finansowych (plisy są zwykle droższe od rolet) oraz rodzaju wystroju wnętrza. Bo czasami oba rozwiązania gryzą się kolorystycznie.
Jeżeli chodzi o koszta, to proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: http://www.porolet.waw.pl/plisy.html - masz tam charakterystykę plis oraz ich specyfikację techniczną.
#2987 przez start
Wt lut 26, 2019 1:19 pm
Zastanawialismy sie nad plisami, w końcu jednak na plisy sie nie zdecydowaliśmy bo obawialiśmy się czy przypadkiem nie będzie tutaj problemów z ich doczyszczeniem. Mamy aktualnie na oknach rolety plus w domu firany. Sąsiad jest za płotem tak wiec nie chcieliśmy aby nas oglądał w ciągu dnia. Jednak firany są w stanie zasłonić to co się dzieje w mieszkaniu ;)

Mysleliśmy również nad roletami zewnętrznymi, cena jednak zbiła nas z nóg i nie założyliśmy

Firany natomiast zamawialiśmy tutaj https://firanio.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze