#1156 przez Sita
Pt cze 16, 2017 7:18 pm
Witam forumowiczow, skonczylam budowe stawu ze strumieniem i filtrem bagiennym. Staw działa od maja 2017. Mialam troche problemow podczas budowy, chetnie sie podziele spostrzeżeniami.
#1163 przez yarek
Wt cze 20, 2017 2:41 pm
Witam! Na rowniez podjełem decyzje o budowie stawu potrzebuje pomocy w ogarnieciu tego tematu.Nie jestem budowlancem ale tematy budowlane nie sa mi obce.Prosze o pomoc przy projektowaniu.Pozdrawiam Jarek
#1311 przez Petrow
So sie 12, 2017 7:53 pm
widze ze wsparcie bedzie profesjonalne, czesc moich pytań pokrywa sie z tymi z staw-kapielowy-planowanie-budowy-t321.html mnie jednak bardziej interesuje sam etap budowy, badanie wody mam, projekt mam. Zakupilem filtr hydrogravity z dozownikiem co2, mineraly w bigbagach i folie epdm. Po jakim czasie od wymurowania kąpieliska mogę klasc folię? jest jakas instrukcja klejenia i obrabiania epdmu? Czy opaska drewniana skrecona za pomocą spaxow bedzie dobrym pomyslem czy lepej uzyc drewnianych koleczkow?
#1317 przez oczkowodne
N sie 13, 2017 4:15 pm
widzę ze kolega jest dobrze przygotowany do tej realizacji, po wymurowaniu strefy kąpielowej najlepiej poczekać 14 dni przed położeniem hydroizolacji, firma firestone udostępnia instrukcję ułożenia epdmu, zamiast spaxów lepiej użyć kołeczków, spaxy po kilku/kilkunastu latach skoroduja pod wodą. Zresztą to ciekawe pytanie, bo z drugiej strony nikt nigdy nie bedzie juz ich odkrecał...