Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#11270 przez kamil3332
Wt lip 14, 2020 7:56 am
Teraz bardzo dużo osób zastanawia się nad kupnem bardzo dobrych suplementów. Ja na przykład po bardzo dużym przemyśleniu zdecydowałem że suplementy kupie od Natural Pharmaceuticals .
#11292 przez Tomasz89
Śr lip 22, 2020 10:00 am
Suplementy to syf. Napakowane chemią. Zdecydowanie lepiej postawić na naturalne formy wzmocnienie organizmy - świeżo wyciskane soki, zioła, warzywa.
#11312 przez JaRmeska1980
Wt sie 04, 2020 4:21 pm
a ja polecam domowe nawozy, które szybko i łatwo można przygotować, wykorzystując odpadki z kuchni. Taki domowy nawóz, nie dość, że jest wartościowy to jeszcze pomaga nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jako nawóz możemy wykorzystać skórkę od banana lub całe, przejrzałe banany. Kolejnym dobrym materiałem na nawóz do kwiatów są skorupki jaj oraz fusy z kawy i herbaty. Tanim i łatwo dostępnym domowym nawozem są drożdże piekarskie. I wiele, wiele innych :) Poczytaj o tym trochę, a zobaczysz, jak wiele dobrego dla swoich roślin możesz zdziałać :)

pozdrawiam, Jagoda
#11324 przez olgoe
Pt sie 07, 2020 1:01 pm
suplementy nie są złe, ale trzeba wiedzieć, jakie wybierać, zwracać uwagę na skład i dobrze przechowywać. Na pewno nie warto brać marketowych
#11693 przez viviana
So lis 21, 2020 6:15 pm
Tak się mówi, ale taki suplementy diety są naprawdę bardzo cenne. Dzięki nim można zadbać lepiej o potrzeby swojego organizmu. Na stronie https://www.naturawit.pl/pol_m_Nienasyc ... -3292.html znalazłam ostatnio przykładowo kwasy omega 3, które wiadomo jak ważne są dla naszego organizmu. Oprócz tego możecie znaleźć wiele innych jeszcze produktów.