Dam pracę, szukam pracy
Regulamin działu: Każde ogłoszenie w dziale PRACA zawsze zaczynamy od zwrotu "Dam pracę" lub "Szukam pracy" w tytule wiadomości. Przykład poprawnego zatytułowania ogłoszenia: "Dam pracę - architekt krajobrazu Warszawa" lub "Szukam pracy - ogrodnik z doświadczeniem Wawer"
#11554 przez monikafolgert
Pn paź 12, 2020 12:06 pm
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku architektury krajobrazu. Obecnie pracuję na stanowisku związanym z logistyką, ale nie wiążę z tą dziedziną swojej przyszłości - docelowo chcę pracować jako architekt krajobrazu.
Nie posiadam doświadczenia zawodowego na tym stanowisku, ale mam silną motywację do rozwoju swoich umiejętności. Jestem wytrwała i szybko się uczę. Obsługuję takie programy graficzne, jak AutoCAD, CorelDRAW, Inkscape oraz SketchUp. Ponadto znam język angielski na poziomie B2, obsługuję programy pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power-Point, Outlook) oraz posiadam czynne prawo jazdy kat. B.
Zainteresowanym osobom prześlę swoje CV. Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego - monika.folgert@gmail.com.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze