Forum Ogrody.com - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum Ogrody.com” zgadzasz się na poniższe warunki, zobowiązujesz się przestrzegać Regulaminu Forum i wszystkich zasad obowiązujących, zdefiniowanych przez Administratora i oświadczasz, że masz ukończone 13 lat. Jeśli się nie zgadzasz na te warunki, opuść i nie korzystaj więcej z „Forum Ogrody.com”.

„Forum Ogrody.com” działa na skrypcie phpBB, który tylko ułatwia prowadzenie dyskusji za pośrednictwem Internetu. Autorzy skryptu nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za jego pomocą. Skrypt „Forum Ogrody.com” wykorzystuje Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies służą jedynie ułatwieniu korzystania z tego forum. Administratorzy i Moderatorzy forum podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe i sprzeczne z Regulaminem Forum materiałów jak najszybciej, jednakże nie są wstanie kontrolować i czytać wszystkich wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego Autora a nie Administratorów, Moderatorów i nie ponoszą oni za te treści żadnej odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników forum i powiadomienia odpowiednich władz. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP wszystkich autorów postów.

Zgadzasz się, że „Forum Ogrody.com” ma dowolne prawo do usuwania, edycji, zmiany lub zamykania dowolnego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba bez informowania Autora o przyczynach takiej decyzji.

Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Ogrody.com” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. Twój adres e-mail wykorzystywany jest jedynie dla potwierdzenia rejestracji, subskrypcji żądanych przez Ciebie informacji, uzyskania nowego hasła do konta, oraz do wysyłania wiadomości i sporadycznych reklam ze strony Administratora. Na „Forum Ogrody.com” obowiązuje korzystanie z polskich znaków.

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze