Tematy związane z planowaniem i projektowaniem ogrodu
#1889 przez barwinka
Cz mar 01, 2018 12:37 pm
Stworzenie takiego ukochanego ogrodu , może być sporym wyzwaniem. Mi bardzo podobają się takie dodatki jak ten wiszący kosz https://ogrodolandia.pl/wiszacy-kosz-kokon-antibes . Chciałabym mieć u siebie coś takiego. Wcześniej nie widziałam takich dodatków, dlatego wartą zimą zajrzeć na takie strony bo pojawiają się fajne nowości w przystepnych cenach.
#1933 przez jolka7883
Śr mar 21, 2018 1:40 am
Mój ogród jest dla mnie piękny od kiedy zajęła się nim firma warszawskie-ogrody.pl. Mogę ich polecić, bo mają nowoczesną metodę związaną z tym, że projekt pokazuje nam ogród na przestrzeni lat. Inne firmy takich opcji nie mają, lub zdarza się to bardzo rzadko.
#2998 przez justyna80
Wt mar 05, 2019 2:05 pm
Mój ukochany ogród został zaprojektowany przez architekta z pracowni For Eco. Bardzo polecam. Moja siostra jako pierwsza robiła ogród, ja później skorzystałam z jej polecenia, bo bardzo podoba mi się jej ogród. Mój jest zupełnie inny ale dla mnie jeszcze piękniejszy. Sama bym tego tak nie rozplanowała. Architekt krajobrazu zrobi to najlepiej. Architekt wziął pod uwagę elementy, które bardzo mi się podobają i teren. Dzięki temu mam ogród, który bardzo mi się podoba, a do tego jest dopasowany do terenu i otoczenia. Świetnie współgra z domem.