Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#1203 przez Domina
Cz lip 20, 2017 7:13 pm
Ja uważam, ze czasem lepiej dołożyć troszkę kasy i kopic coś lepszego. Najlepszym moim zdaniem wyborem są grille gazowe - nowoczesne, stylowe i wygodne w użyciu. Ja mam taki wózkowy i jestem z niego mega zadowolony w tym roku planuję wymienić na lepszy, większy model.
#1657 przez Azalia35
Pn lis 13, 2017 8:32 pm
Moim zdaniem lepiej zainwestować ciut więcej w porządny grill, który posłuży przez kilka sezonów. Ja mam duży grill węglowy, który otrzymałam w prezencie. Kosztował podejrzewam ok 150zł i służy mi już z 7-8 lat. Gdybym miala jednak zmieniać to chyba na gazowy. W tym artykule jest fajne porównanie https://www.sklepogrodniczy.pl/blog/jak ... ogrodowego z węglowym jest ten problem że trzeba długo czekać nim się rozpali, potem wszystko trzeba dobrze wyszorować...trochę jest przy tym zachodu. Z drugiej jednak strony to w końcu tradycyjne grillowanie - na węglu :)
#1776 przez katarzynanowacka
Cz sty 04, 2018 10:54 am
Jeśli w ogrodzie jest stałe miejsce na grilla, to kamienny będzie najlepszym rozwiązaniem. Można dodać jakieś zadaszenie, bo z doświadczenia wiem, że deszcz nie powstrzyma miłośników grillowania ;) Będzie to również efektowny wystrój ogrodu, a to przecież też jest ważne.
#1793 przez Florad
Pt sty 05, 2018 4:33 pm
ja jestem zdecydoweanie za wyborem grilli firmy Weber - drogi i bardzo dobry to nie wiem czy pasuje do tematu :lol:
#11089 przez martti
Wt mar 10, 2020 6:47 pm
Jak ma być tani i dobry, to wystarczy fajny na kołach z pokrywą. Nie trzeba dużo wydawać, żeby taki grill ogrodowy mógł długo służyć. Wystarczy chować przed deszczem i odpowiednio o niego dbać. Pewnie, że murowane, czy gazowe są fajne, ale raczej nie w temacie ,,tani i dobry".