Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#619 przez Klient001
So kwi 02, 2016 2:11 pm
Ogrody zimowe
Ostatnio edytowano Wt lis 15, 2016 8:33 pm przez Klient001, łącznie edytowano 1 raz
#739 przez Malamut
Cz cze 23, 2016 6:42 am
Jeżeli chodzi o firmę to od siebie mogę polecić cambria.pl - wykonywali nam ogród zimowy w zeszłym roku. Zdecydowaliśmy się zrobić go na naszym balkonie (jest naprawdę spory i półokrągłego kształtu) i muszę przyznać, że efekt zaskoczył nawet nas. Ogród wygląda świetnie i stał się naszym ulubionym miejscem do picia popołudniowej kawy - zwłaszcza zimą gdy za oknem śnieg :)
#1366 przez mateusz8555
Pn wrz 11, 2017 11:23 am
Jeżeli szukać dobrego ogrodu zimowego to polecam skorzystać usług firmy NARDOS. Naprawdę świetnie wykonali projekt ogrodu taki jaki chciałem. Jest to idealne miejsce do spędzania czasu po pracy w zimę. Nasz ogród posiada kominek, więc nigdy nam nie jest zimno. Miejsce te również służy nam do spotkać rodzinnych oraz dla znajomych.
#11092 przez arturter
Śr mar 18, 2020 8:25 am
Każdy ogród w zimie jest bardzo ładny.Sam może kiedyś taki ogród sobie założę.
#11099 przez Renatta
Śr mar 18, 2020 1:16 pm
Bardzo lubię oglądać ogrody zimowe. Żałuję, że sama nie mogę takiego mieć, ale może kiedyś uda mi się spełnić to marzenie :D
#11100 przez Hilary
Pt mar 20, 2020 2:56 pm
Ja tak samo uwielbiam organizować ogród w domu własnie zimowy :) niestety nie zawsze jest możliwość i miejsce ale kocham rośliny