Wszystko na temat roślin do ogrodów
#74 przez Izabela
So mar 21, 2015 3:40 pm
Gdzie mogę kupić rośliny wodne z uprawy ekologicznej ? Sadzone z żwirku bez ziemi i żadnego podłoża.
#184 przez GordoStudio
Pt kwi 03, 2015 6:52 pm
U nas w firmie można w sezonie wiosennym i letnim zamówić całe komplety roślin do tego typu zbiorników. Materiał roślinny pochodzi z naszych ekologicznych plantacji.
#602 przez kwiat89
Pt mar 11, 2016 10:46 pm
z upraw ekologicznych wiem że są rosliny na tej stronce: roslinydoogrodu.pl
zobacz sobie, może mają w ofercie jakies rosliny wodne, ja od nich czesto kupuje więcj est to sprawdzona firma
#708 przez Frak82
Pn maja 16, 2016 10:23 pm
Myślę, że najlepiej przejechać się po giełdach ogrodniczych. Tam w większości wystawcy są zwykle uczciwi i certyfikowani, bo inaczej by się tam nie dostali. Polecam taki wypad i przegląd wszystkich ciekawostek roślin wodnych i potrzebujących stale mokrego podłoża. Np. Hebe jest naprawdę ciekawe
#845 przez Izabela
Pn gru 12, 2016 5:03 pm
Piękne i tanie rośliny wodne z upraw ekologicznych udało mi się kupić bezpośrednio u producenta - firma Hydroidea z Warszawy. Reszta firm tylko sprzedaje ich towar ze sporym narzutem :)