Informacje na temat wykonawców i producentów
#1616 przez sterek72
Pt lis 03, 2017 9:03 pm
Poproszę o opinie na temat firm ogrodniczych z woj. mazowieckiego i okolic
#2173 przez Zygmunt
Wt cze 05, 2018 9:31 am
Jeśli chodzi o mazowieckie, to niestety nie pomogę, ale mogę polecić firmę z Kielc, która się zajmuje zakładaniem ogrodów i wieloma innymi rzeczami z tym związanymi. Miałem przyjemność korzystać z kilku usług, więc jeśli kogoś interesuje hasło ogrody Kielce to bardzo chętnie rozwinę temat, gdyż była to naprawdę satysfakcjonująca współpraca - http://www.gardenfactory.pl/. Wszystko zostało zrobione według ustalonego wcześniej zamysłu, a w przypadku kilku niewielkich problemów fachowcy podsunęli ciekawe rozwiązania :)
#2327 przez Antihyper
Pt sie 24, 2018 9:34 am
Pod Warszawą jest fajna firma Patiostyl, wszystkie ozdobniki do swojego ogrodu zamawiałem właśnie u nich, serdecznie polecam. Ostatnio zakupiłem też u nich ogrodowe palenisko żeliwne, super sprawa na zimne wieczory ;)
#2838 przez araven
Pn sty 14, 2019 7:00 am
Zerknij też jak działa firma ogrodnicza Polski Ogród. Projektują naprawdę fajne ogrody. Osobiście nie korzystałam z ich usług, ale sąsiedzi skorzystali z projektu i wykonania właśnie w tej firmie i powiem szczerze, że efekty są naprawdę rewelacyjne. Można u nich także skorzystać z usług pielęgnacyjnych tak więc ofertę mają szeroką jeżeli chodzi o ogrody.
#3089 przez Kuba8986
Pt kwi 05, 2019 12:40 pm
To ja ze swojej strony polecę magicgardens , robią świetne projekty i dodatkowo zajmują się brukarstwem co chyba juz jest nieodłącznym fachem dodatkowym do ogrodnika ale wykonują robote naprawdę dobrze!
#3330 przez zonka
Pt maja 10, 2019 6:34 pm
ja to z czystym sercem moge polecic firme Gardenon jesli ktos szuka :) projektuja naprawde swietne, funkcjonalne ogrody, mi zalezalo na fimie, po ktorej nic nie trzeba bedzie poprawiac,a projekt bedzie wykonany od poczatku do konca tak jak trzeba