Zadaj pytanie i czekaj na szybką odpowiedz eksperta z danej dziedziny
Regulamin działu: Wszystkie porady na naszym forum są sprawdzane i moderowane przez wybranych fachowców z danej branży. Staramy się zapraszać do naszej społeczności największe autorytety z danej dziedziny. Zachęcamy do ich poznania w tym dziale.
#2186 przez mcdan
Cz cze 07, 2018 9:31 am
Mamy dosyć dużą działkę, na której chcielibyśmy zrobić trochę miejsca dla psa, postawić jakiś domek lub budę. Pies - owczarek niemiecki, a więc z tych większych. Jakieś propozycje?
#2188 przez stephan
Cz cze 07, 2018 11:52 am
Proponuję sprawdzić na allegro. Mają tam duży wybór, zarówno domków dla psów pod wymiar, jak i dużo uniwersalnych rozwiązań. Dostępne są w różnych opcjach cenowych.
Ale Allegro, to tylko pośrednik. Gdybyś chciał bezpośrednio sprawdzić co i jak, to proponuję tutaj sprawdzić: https://www.obroza-elektryczna.pl/domki-dla-psow/ - mają tam domki, legowiska oraz wiele innych akcesoriów.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze