Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#3046 przez Benio89
Pt mar 22, 2019 11:22 am
Jest sporo opcji, najtańszą jest oczywiście siatka leśna rozwieszona na drewnianych palach lub słupkach aluminiowych, ale przerabiałem to u siebie i nie polecam - lisy przełażą dołem, sarna przeskoczy górą, a dzik przebiegnie przez nie jakby były chusteczką. Lepsze są takie płoty ażurowej jako ogrodzenie docelowe, one już powstrzymają zwierzęta, człowieka też, choć jak wiadomo człowiek to największy szkodnik ;)
#11077 przez Tobiaszr
Pn lut 17, 2020 2:15 pm
Obecnie w Polsce wiekszość ogrodów ma ogrodzenia. O ile w Europie Zachodniej popularne są niższe drewniane ogrodzenia, w u nas królują kamienne oraz panelowe. Panelowe ogrodzenia jakie są obecnie najpopularniejsze z uwagi na cenę średnio mi się jednak podobają. I jestem zdania, że jeśli zależy nam na czymś porządniejszym, znacznie lepiej będzie zainwestować w ogrodzenie wykonane z wytrzymalszego materiału.

Podobają mi się najbardziej ogrodzenia kute. https://efekt-metal.pl/galeria-realizac ... grodzenia/
#11101 przez qlabadie
Wt mar 24, 2020 9:06 am
Jest mi potrzebny sprawdzona firma oferująca ogrodzenie budowlane. Poszukiwania internetowe zaprowadziły mnie do strony https://www.sonto.pl/ Jednak nie jestem pewny, czy warto skorzystać z oferty tej firmy. Proszę Was o wsparcie w podjęciu właściwej decyzji. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze