Tematy związane z pielęgnacją terenów zieleni
#4830 przez stephan
Pt lip 05, 2019 9:06 am
Możecie polecić jakieś warzywa z przeznaczeniem do koktajli warzywnych? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? W sensie, buraki i marchew - to na pewno, ale co jeszcze?
#4860 przez mcdan
Pt lip 05, 2019 1:30 pm
stephan napisał(a):Możecie polecić jakieś warzywa z przeznaczeniem do koktajli warzywnych? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? W sensie, buraki i marchew - to na pewno, ale co jeszcze?

Buraki najlepiej się sprawdzają. Nie przepadałem za burakami do czasu az nie kupiłem sobie wyciskarki. Sok z ich zastosowaniem jest świetny. Polecam przepis na mój ulubiony
burak
pomarańcza
jabłko
marchew
i natka pietruszki

Samą wyciskarkę polecam, wcześniej uzytkowałem sokowirówkę jednak urządzenie moim zdaniem jest o wiele mniej wygodne. Po pierwsze trudniej się je czyści, po drugie zostaje masa odpadu. Soki z wyciskarki można również dłużej przechowywać w lodówce.
http://lody.com.pl/Firma/Artur-Gutowski-176074/