Informacje na temat wykonawców i producentów
#7167 przez mcdan
Pn sie 05, 2019 12:47 pm
Witam. Drzwi zewnętrzne i brama garażowa jakiej firmy polecacie???
#7192 przez start
Wt sie 06, 2019 5:58 am
Drzwi zewnętrzne mam od firmy Wikęd. Zdecydowałem sie na metalowe z uwagi na ich wiekszą trwałość. Wbrew porozom nie rysują sie. Wejście do domu mam od zachodu tak więc słońce na nie nie reaguje tak jak to bywa z drzwiami drewnianymi.

Natomiast bramę mam od firmy Hormann. Nie oszczędzałem na niej i zdecydowałem sie na dobrego producent z dobrą usługą gwarancyjną. Dobry siłownik + dobrze wykonana brama to moim zdaniem podstawa. Nie montuje się tego często, tak wiec dobrze postawic na coś co nam sie nie będzie psuło po kilku miesiącach użytkowania. Jesli chodzi o siłownik to należy pamiętać, że dla pracy jego najgorsza jest temperatura 0 stopni. Jak siłownik kiepski, to padnie. Zwróćcie uwagę nie tylko na jakosć samej bramy ale również na to czy ekipa, która bramę montuje będzie miała doświadczenie.
Jak na razie zarówno jedno jak i drugie sprawdzają się bardzo dobrze.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze