Informacje na temat wykonawców i producentów
#7202 przez Hrabia
Śr sie 07, 2019 6:51 am
Czy możecie polecić jakąś solidną ekipę z Warszawy która nie bałaby się scyklinować 55m podłogi z długich desek dębowych i polakierować lakierem chemoutwardzalnym, tak, żeby nie było skórki pomarańczy ani drobinek pyłu zatopionych w lakierze?
#7207 przez mcdan
Śr sie 07, 2019 1:33 pm
Są grupy na facebooku, na których ludzie wymieniają się opiniami na temat poszczególnych fachowców, wrzucają zdjęcia, weryfikują informacje - najlepiej tam dopytać.

Opcjonalnie jeżeli masz już jakiegoś fachowca, to zawsze tam właśnie możesz dopytać - co gdzie i za ile i przede wszystkim jak robią.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://parkiety-warszawa.com/ - sprawdź ich ofertę, wyślij zapytanie o wycenę.
#7306 przez niko55
Wt sie 13, 2019 9:55 am
W internecie poprzez stronę https://www.julomax.pl/ zamówiłem parkiet drewniany, ale teraz potrzebuję kogoś kto mi to położy. Potrzebuję fachowca, a nie pierwszego lepszego. Fachowiec może być nawet z całej Polski. Czy ktoś na miary i może polecić odpowiedniego fachowca? Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze