#2383 przez Stawywodne
Pn wrz 10, 2018 11:30 pm
staw kąpielowy jest tanszy w budowie dopiero od 100 lub 200m2 w porownianiu do basenu, dzialajacy basen 50 m2 mozna zbudowac za ok 60 tys -70 tys a stawu w takiej cenie sie nie zbuduje (dzialajacego jak nalezy)
#2422 przez nany12
Śr wrz 26, 2018 11:53 am
bardzo fajna ozdoba i przy okazji jest praktyczny podczas lata jak sa upaly
#2531 przez Giner79
So paź 27, 2018 6:36 pm
staw to rewelacja, sporo pracy ale dla mnie to relaks. Początkowo miałem problemy z glonami (woda była kryształ) ale juz chyba wszystko jest w normie. Przy samodzielnej budowie i naprawde duzych oszczednosciach 100 m2 niecałe 80 000 zł, firma minimum 120 000 zł
#2863 przez Kernor
So sty 19, 2019 11:40 pm
jak buduje sie samodzielnie to z czystym sumieniem polecam zestaw gotowego stawu kąpielowego firmy Hydroidea lub najlepiej samemu zbudowac komore wedlug projektu i kupic mineraly bioporif do strefy regeneracyjnej. Za ten ich filtr lekko sie przeplaca w moim odczuciu. Jestem architektem i zjadlem na tym zeby. Od garden serwis mozna kupic tanio epdm ale stawu z nimi bym nie budowal - duzo megalomani i gadania oh, ach, a telefonu sie nie odbiera w razie potrzeby i ta wiedza typowo powtarzana a nie wynikajaca z doswiadczenia. Jak planujemy z firmą to polecam zdecydowanie Blue Garden, Lunatic Garden, Hydroidea lub Renatura - tutaj tez jednak duze problemy z kontaktem. Odradzam Acorus bo to lipa i oszustwo w bialy dzien - maja tylko ladny katalog ale reszta to naciaganie typowe. Reszta firm pisząca ze budują stawy nie ma o nich zielonego pojecia. Z architektów to praktycznie tylko gasiorowski.
#11034 przez gerti67
Pt gru 20, 2019 1:33 am
posluchaj,,znam ten temat dobrze bo od 2 lat sie spotykam z tymi ludzmi, jezdze po szkoleniach targach i planuje budowe. acorus bajki opowiada i wszystko robi nie tak jak sie robi na swiecie. staw od renatury sasiad poprawia wlasnie z firma z okilic wroclawia - mlody chlopak ale wie co robi mam wrazenie - kiedys pracowal w acorusie chyba. Lunatica nie znam. Z hydroidea nie moge sie doprosic o kolejne spotkanie. Garden serwis sam nie robi za to sie przechwala i nie wzbudza zaufania. dokladnie robi green square bo widzialem ich 2 prace ale bardzo jest drogi, z blue garden nie mialem stycznosci. natur poll z wroclawia omijac z daleka, spotkacie sie z typem to zrozumiecie dlaczego.