Tematy związane z aranżacją, budową i urządzaniem ogrodu
#2154 przez mcdan
Pt cze 01, 2018 6:29 am
Chodzi o gruz który powstanie w wyniku demontażu aktualnego ogrodzenia. Trochę tego będzie. Komu zlecić odbiór i ile to może kosztować?
#2156 przez stephan
Pt cze 01, 2018 10:12 am
Takich firm i usług o które pytasz jest dosyć dużo. Wystarczy wejść na OLX aby je sobie posprawdzać.
Proponuję sprawdzić np tutaj: http://eko-gruz-lodz.pl/
Usługa jest kompleksowa, składa się z odbioru śmieci, możliwości podstawienia kontenera a także wszelkiego rodzaju prac ziemnych. Tam pod powyższym adresem masz wszystko dokładnie opisane.
#2308 przez imHeniek
Pt sie 10, 2018 9:06 am
Jeśli ktoś jest z Łodzi i potrzebuje wynająć kontener na gruz to polecam tylko i wyłącznie ekipę z Gruznet'u Chłopaki działają szybko i skutecznie, wiele razy miałem okazję z nimi współpracować i uważam, że są godną poświęceń ekipą.
#2357 przez OhWhytas
Śr wrz 05, 2018 2:29 pm
Polecam skorzystać z firmy Tas-Met, zajmują się wywozem gruzu, śmieci a jeśli nawet chcesz to skupem złomu. Korzystałem z ich usług i się nie zawiodłem, ich atutem jest terminowość. Polecam :)