Informacje na temat wykonawców i producentów
#2143 przez stephan
Śr maja 30, 2018 5:52 am
Jak to jest z uzyskaniem rat na jakieś większe zakupy. Np gdyby zaszła potrzeba zakupu jakiejś droższej kosiarki itd. Jak to jest z ratami? Ile trwa cała to procedura?
#2145 przez mcdan
Śr maja 30, 2018 9:01 am
Raty to przecież nic innego jak kolejna forma kredytowania. Podobnie jak faktoring jest kredytem, podobnie jak leasing jest kredytem, tak samo raty też jest usługą kredytową.
Czasami bardziej korzystną opcją wydaje się być zaciągnięcie kredytu niż korzystanie z rat, w których nie ma do końca jasności co do oprocentowania.
#3372 przez Melam1
Śr maja 29, 2019 2:26 pm
To fakt, czasem bardziej opłaca się kredyt gotówkowy niż ratalny. No chyba, że trafisz na akcję "raty za 0zł", ale to przeważnie funkcjonuje tylko w dużych sklepach.

Co do czasu, to zazwyczaj wszystkie formalności nie trwają zbyt długo. Szczegóły na temat kredytu ratalnego doczytasz na https://pfinanse.eu/kredyt-gotowkowy-a-kredyt-ratalny-co-bardziej-sie-oplaca/ Znajdziesz tam też porównanie z kredytem gotówkowym.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze