Tematy związane z planowaniem i projektowaniem ogrodu
#3368 przez kaskak
Śr maja 29, 2019 10:44 am
To bardzo indywidualna sprawa. Zależy od wielu czynników:jaki wielki jest ogród czy jakie rośliny chcesz. Wiesz co,masz do nich kontakt więc napisz bądź zadzwoń. Ich projekty są super, dbają o Wrocławskie zielone kąty :D
#11113 przez muellercarroll
Śr kwi 01, 2020 8:02 pm
Szczerze mówiąc nie korzystałam z pomocy architekta ogrodowego. Weszłam na stronę i najzwyczajniej w świecie dodałam ogłoszenie związane z usługami ogrodniczymi. Odezwał się do mnie pewien Pan, który pokazał mi swoje portfolio.
#11684 przez lucaskruszyna
Śr lis 18, 2020 10:23 am
Osobiście bym proponował firmę Trawarica (www.trawarica.pl  ) jeśli chodzi o ogród z oczkiem wodnym. Mają pod tym kątem spore doświadczenie i można liczyć na ich indywidualny projekt, dzięki czemu faktycznie uda się stworzyć taki ogród, który będzie wyglądał świetnie i też będzie miał wszystkie rozwiązania nowocześnie zaplanowane.
#11764 przez Paszcza121
Wt gru 08, 2020 6:03 pm
Nie sugerowałabym się tak w ciemno cennikami. Każdy ogród jest inny i z pewnością ceny idą w górę przy wszelkich trudnościach terenowych. Gliniasta ziemia też może być nie lada przeszkodą. Bo nie dość, że mało tam urośnie, to jeszcze trzeba świetnie znać wymagania gleby.
___________________________

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OSTATNIE TEMATY

O nas

Witamy na naszym forum ogrodniczym z poradami ekspertów i miłośników architektury krajobrazu. Jest to platforma wymiany doświadczeń dla ogrodników, budowlańców i projektantów, jak i miejsce spotkań dla miłośników ogrodnictwa

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego:

OGRODY.COM

Najnowsze trendy w architekturze